Karbonara

„Carbonara“ – patiekalas gaminamas spageti makaronus patiekiant kartu su kumpio, kiaušinio, sūrio padažu, pagardinant smulkintais juodaisiais pipirais.

Profitroliai

Profitroliai gaminami sumaišant vandenį, sviestą, kiaušinius, miltus ir druską, įdarant ledų, varškės, grietinėlės kremais užpilant šokolado glaistu.

Habanero

Čili pipiro rūšis. Ypač stiprūs pipirai, kurių poveikis jaučiamas nuo pusės iki vienos valandos. Nekvailiokite...

STOVYKLA SKIRTA TAU!
Vienos pamainos dalyvių skaičius iki 50 asmenų. Moksleiviai suskirstomi į grupes po 10 ir jiems paskiriamas vienas šefas. Be paskirto šefo vaikus koordinuos, rūpinsis jų saugumu, disciplina stovyklos koordinatoriai.
Maitinimas
Vaikų maitinimą stovykloje sudarys: pusryčiai, pietūs, vakarienė. Tarp pagrindinio maitinimo gersime daug vandens bei valgysime vaisius:)
Konkursas
Stovyklos metu planuojamas konkursas. Konkurso temas siūlys moksleiviai, nugalėtojų laukia kupinas įspūdžių maisto gaminimo konkursas su kvalifikuotais teisėjais bei žiuri komisija. Nugalėtojai gaus rėmėjų įsteigtas dovanas. DALYVAVIMAS BŪTINAS :)
Svečiai
Kiekvieną dieną stovykloje sulauksime svečio, kuris yra savo srities žinovas. Pasidalinimas patirtimi ir naujų žinių suteikimas – mūsų svečių misija.
Paskaitos
Paskaitas moksleiviams skaitys profesionalūs virėjai. Jie dalinsis ne tik savo profesijos žiniomis, bet ir diskutuos temomis, kurių sėmėsi tobulindami savo įgūdžius užsienyje bei Lietuvoje.
Temos:
Higienos pagrindai.
Mitybos piramidė
Vitaminai bei kiti elementai.
Šalių virtuvės.
Patarimai moksleiviams, kaip parduotuvėje atskirti kokybišką ir reikalavimus atitinkančią produkciją, jos žymėjimas.
Vakarėlio organizavimo pagrindai.